کارهایی که باید قبل از باربری و حمل اثاثیه منزل باید بدانید

کارهایی که باید قبل از باربری و حمل اثاثیه منزل باید بدانید

یکی از مهمترین کارهایی که قبل از حمل اثاثیه منزل باید بدانید، این است که چگونه وسایل خود را بسته بندی کنید. اسباب کشی برای بسیاری از خانواده ها کار بسیار دشواری به نظر می رسد و اگر نکات قبل از اسباب کشی منزل را ندانند، حتما خسارت های فراوانی به اسباب و لوازم خانه وارد می شود. قبل از اسباب کشی منزل باید کارهایی را انجام دهید که در ادامه توضیح داده می شود. توجه به این نکات برای داشتن یک اسباب کشی راحت و بدون هیچ ضرر مالی ضروری است

لیست کارهای قبل از حمل اثاثیه منزل را از قبل آماده کنید
کارهایی که باید قبل از حمل اثاثیه منزل انجام دهید را به صورت یک لیست آماده کنید. این لیست می تواند شامل مواردی از جمله بسته بندی لوازم خانه و تهیه مواردی باشد که باید برای بسته بندی لوازم خانه استفاده شود و یا تهیه موارد دیگری که ممکن است در روند اسباب کشی به آنها نیاز پیدا کنید. از موارد مورد نیاز قبل از اسباب کشی  می توان به مواردی مانند:


•    تهیه طناب های ضخیم که برای بسته بندی لوازم سنگین مانند یخچال نیاز است
•    تهیه کارتن هایی که مقاوم باشند تا بتوان لوازم سنگینی مانند لباس شویی را به کمک آنها حمل کرد.
•    منگنه و چسب هایی که باید درب کارتن ها با آنها بسته شود


یکی دیگر از کارهایی که باید قبل از حمل اثاثیه منزل در نظر بگیرید آن است که باید حتما از پلاستیک حباب دار برای جلوگیری از شکستن وسایل ظریف استفاده کرد. حتما بر روی کارتن های که در حمل بار از آنها استفاده می کنید، نام وسایلی که در کارتن ها هستند را یادداشت کنید تا پس از حمل اثاثیه منزل برای باز کردن کارتن ها دچار سردرگمی نشوید. لوازم غیر ضروری را حتما قبل از حمل اثاثیه منزل جمع آوری نمایید و در کارتن های جدا بسته بندی کنید.
اگر وقت و زمان کافی برای بسته بندی لوازم منزل را ندارید، از شرکت های باربری استفاده کنید
اگر فرصت کافی برای جمع آوری تمامی وسایل منزل را ندارید یا نمی توانید به درستی لوازم شکستنی یا قیمتی خود را بسته بندی کنید و آنها را جابجا نمایید، می توانید از شرکت هایی که در این زمینه مهارت کاملی دارند، استفاده کنید. این شرکت ها از افرادی استفاده می کنند که در نهایت سلیقه و حساسیت می توانند لوازم شما را جابجا کنند.

یکی از مهمترین  کارهای قبل از حمل اثاثیه منزل، بسته بندی لوازم صوتی تصویری به صورت صحیح است
یکی دیگر از مهمترین کارهایی که باید قبل از حمل اثاثیه منزل انجام دهید، بسته بندی لوازم حساسی مانند تلویزیون یا سایر موارد صوتی و تصویری می باشد. این وسایل هم بسیار گران قیمت هستند و هم جزء وسایل حساس به حساب می آیند. یک ضربه کوچک به صفحه یک تلویزیون می تواند باعث سوختن صفحه نمایش آن شود. حتما برای حمل این موارد باید از پلاستیک های حباب دار که ضربه گیر هستند برای جلوگیری از ضرباتی که ممکن است در هنگام باربری ایجاد شود، استفاده کنید. درب این کارتن ها حتما باید با منگنه و چسب های محکم کاملا بسته شود.


نکات مهم دیگر قبل از حمل اثاثیه منزل
یکی دیگر از کارها که باید قبل از حمل اثاثیه منزل بدانید این است که چگونه بلور و چینی ها را جابجا کنید. این وسایل آسیب پذیر و شکستنی گاها قیمتی و با ارزش هستند و عدم توجه به این مورد می تواند به شما ضرر بزند. همچنین توصیه می شود از پتو و پارچه ضخیم در کنار کارتن ها به عنوان ضربه گیر استفاده کرد.
بهتر است طرز چیدمان وسایل در داخل ماشین را بر عهده رانندگان این ماشین ها بگذارید چون معمولا این رانندگان دارای تجربه هستند و به خوبی وسایل شما را در کنار یکدیگر قرار می دهند تا هیچگونه شکستگی برای وسایل شما ایجاد نشود.


آیا مایل هستید مشاوران ما با شما تماس بگیرند ؟

اینجا اقدام نمایید

لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

اتوبار جردن

شما می توانید همین حالا برای مشاوره با کارشناسان مجرب ما اقدام کنید     ۰۹۱۲۸۳۶۷۲۰۸  -   ۰۹۱۲۶۵۸۰۹۹۶  -   ۰۹۳۷۵۷۵۰۷۰۰