باربری آرژانتین

باربری آرژانتین

باربری آرژانتین:

تفکر ما این است که اسباب کشی و باربری کار سختی نبوده و نیاز به تخصص ندارد. اما لازم است بدانید که جابه جایی دارای تکنیک های خاصی بوده و پر از ریزه کاری می باشد که اگر مورد توجه قرار نگیرد موجب ضررو زیان خواهد شد.

همچنین جابه جایی و اسباب کشی حتی بدون سرویس های اضافی ،خود شامل هزینه های زیادی می شود. یکی از عوامل مهم  و مورد نظر مشتریان این است که باربری با هزینه ی کمتری انجام گیرد و البته با رعایت کیفیت مناسب .

و نیز سرعت عملکرد شرکت باربری نیز بسیار مد نظر قرار می گیرد  یعنی اینکه در فرصت زمانی مناسب حمل و نقل انجام گیرد و اتلاف وقت از بین رود.

مقررات و ضوابط باربری آرژانتین:

-کلیه ی مقررات مندرج در قرارداد می بایست دقیقا رعایت شود.

-هزینه ی حمل بار اعلام شده در کلیه مسیرها به صورت کاملا قانونی و طبق تعرفه ی باربری می باشد.

-شرکت باربری آرژانتین دارای بارنامه و بیمه نامه ی باربری می باشد و بیمه حمل و نقل کالا بر اساس طریقه حمل، محدوده جغرافیایی و پوشش های بیمه ای صورت می گیرد.

-هرگونه تغییر یا اصلاحیه فقط با درخواست کتبی و تاییدیه از جانب شرکت امکان پذیر می باشد.

شرکت باربری آرژانتین  با در اختیار داشتن ناوگان عملیاتی مدرن و ایمن و همچنین پوشش مناسب مسیرها با مجرب ترین رانندگان به عنوان کارآمدترین باربری در تهران شناخته شده که به موجب تسهیل در امر پذیرش و جابه جایی کالاها و اثاثیه شما به جهت بهتر شدن کیفیت خدمات و با رعایت قوانین و مقررات ملی آماده ی ارائه ی خدمات باربری می باشد.

محله آرژانتین:

محله آرژانتین یا محله ساعی در منطقه 6 شهرداری تهران قرار دارد.محله ای قدیمی و معروف که بیشتر کاربری اداری و تجاری دارد.این محله از شمال به بزرگراه رسالت و از جنوب به خیابان بهشتی منتهی می شود.در ضلع شرقی میدان آرژانتین پایانه بیهقی و فروشگاه مرکزی شهروند قرار دارند. پایانه بیهقی علاوه بر پایانه ی اتوبوس رانی بین شهری در واقع ایستگاه مبدأ خط پنجBRT به مقصد پایانه علم و صنعت میباشدو بسیاری از خطوط اتوبوس رانی شهر تهران به پایانه بیهقی ختم میشوند.

از مهمترین دسترسی های محله آرژانتین می توان به بزرگراه رسالت ، خیابان گاندی و بزرگراه آفریقا در شمال این محله اشاره کرد.خیابان ولیعصرو خیابان بهشتی نیز دسترسی مستقیم به این محله را فراهم میکنند.

خط ویژه: 88888654

مدیریت: 09126580996  و  09128367208 و  09375750700

آدرس دفتر مرکزی: خیابان ولیعصر، بالاتر از وحید دستگردی، خیابان بابک بهرامی، پلاک 94 

آیا مایل هستید مشاوران ما با شما تماس بگیرند ؟

اینجا اقدام نمایید

لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد

اتوبار جردن

شما می توانید همین حالا برای مشاوره با کارشناسان مجرب ما اقدام کنید     ۰۹۱۲۸۳۶۷۲۰۸  -   ۰۹۱۲۶۵۸۰۹۹۶  -   ۰۹۳۷۵۷۵۰۷۰۰