باربری فرشته

باربری فرشته

باربری فرشته:

انجام عملیات حمل و نقل مستلزم صدور بارنامه بر اساس ضوابط  و مقررات مربوطه است. کلیه ی نسخه های بارنامه های صادره توسط شرکتهای حمل و نقل و باربری الزامی بوده و تمامی مندرجات قید شده باید منطبق با مفاد قرارداد باشد.
محل بارگیری می تواند بندر، گمرک، انبار، ایستگاه راه آهن، شرکت، منزل و ... باشد که با حفظ تمامی شرایط و ضوابط حوضه فعالیت جغرافیایی شرکت باربری از نظر  صدور بارنامه باشد و همچنین لازم به ذکر است که محل تخلیه نیز می تواند تمامی موردهای گفته شده در بالا باشد با تفاوت اینکه  تخلیه باید از نظر مقررات راهنمایی و رانندگی و سایر مقررات مربوطه برای کامیون امکان پذیر باشد.
شرکت حمل و نقل آفریقا بار در تمامی شعبه ها از جمله شعبه ی باربری میرداماد ضمن رعایت تمامی قوانین و ضوابط گفته شده دارای بیمه ی حمل و نقل یا بیمه باربری بوده که در این نوع بیمه خسارت عای واد شده به کالا در اثر وقوع خطرهای احتمالی در مسیر حمل جبران می شود.
شرکت باربری یا همان بیمه گذار شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که پوشش بیمه را اخذ نموده  و متعهد به حق بیمه شده است و شرکت بیمه یا همان بیمه گر جبران خسارت احتمالی را طبق شرایط مقرر به عهده دارد.

این محله در منطقه یک تهران واقع شده و از سمت غرب به خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه پارک‌ وی محدود می شود. این محله از گران‌قیمت‌ ترین مناطق تهران محسوب می‌شود.

دسترسی های اصلی این محله خیابان آقابزرگی ، ولیعصر و اتوبان مدرس می باشد.

شعار باربری فرشته همواره سرعت و دقت و مشتری مداری و رعایت حقوق مشتریان محترم و جلب رضایت آنها می باشد و این مهم جز با تجربه بالای پرسنل و مدیریت اتوبار آفریقا و همدلی با هم محقق نمی شد. اکنون ما جزؤ منظم ترین و حرفه ای ترین و شناخته شده ترین باربری بین مشتریان و هموطنان عزیز می باشیم.

با توجه به اهمیت بالای حمل و نقل در جهان امروز شرکت باربری فرشته تصمیم به ارائه بخش کوچکی از فعالیت های باربری درون شهری شرکت در مناطق چند گانه ی شهر تهران کرده است.

باربری فرشته با بهترین و مجهز ترین امکانات اعم از ماشین های روباز و رو بسته،  پرسنل  با تجربه در زمینه ی بسته بندی ، جابه جایی و چیدمان ؛ آماده ی خدمت رسانی به مشتریان در منازل، ادارات، شرکت ها و تمامی ارگان ها جهت حمل و نقل انواع و اقسام کالا ها به تمامی نقاط می باشد .

خط ویژه: 88888654

مدیریت: 09126580996  و  09128367208 و  09375750700

آدرس دفتر مرکزی: خیابان ولیعصر، بالاتر از وحید دستگردی، خیابان بابک بهرامی، پلاک 94

آیا مایل هستید مشاوران ما با شما تماس بگیرند ؟

اینجا اقدام نمایید

لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد

اتوبار جردن

شما می توانید همین حالا برای مشاوره با کارشناسان مجرب ما اقدام کنید     ۰۹۱۲۸۳۶۷۲۰۸  -   ۰۹۱۲۶۵۸۰۹۹۶  -   ۰۹۳۷۵۷۵۰۷۰۰