باربری ملاصدرا

باربری ملاصدرا

باربری ملاصدرا:

شرکت حمل و نقل ملاصدرا با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و نیروهای انسانی مجرب نه تنها به عنوان یک پشتیبان درحمل و نقل بوده بلکه به عنوان یک فرمت برای جلب رضایت مشتریان و تجربه ی کیفیت در حوزه ی باربری و جابه جایی می باشد.

شرکت باربری ملاصدرا به عنوان یک شبکه ی حمل و نقل و باربری گسترده در تهران است و با دارا بودن وسایل و کلیه ی امکانات پیشرفته و به روز و پرسنل مجرب در تهران آماده ی ارائه ی بهترین، مطمئن ترین سرویس های خدمات حمل و نقل با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت می باشد.

همچنین شرکت باربری و حمل و نقل آفریقا بار به جهت داشتن شبکه ی گسترده ی باربری ، بسته بندی، جابه جایی و نظافت و نیز دارا بودن رانندگان راه بلد جهت تسهیل دراین امر و درجهت ارتقا ی خدمات حمل و نقل و گسترش فعالیت ها از نظر کیفیتی و سلامت بار، با بهره گیری از پرسنل مجرب و کاربلد در زمینه ی باربری، شعبه های مختلفی در سراسر تهران ایجاد کرده که باربری ملاصدرا نیز یکی از شعبه های مهم شرکت می باشد.

شرکت باربری ملاصدرا آماده ی پذیرش کلیه ی خدمات در تمام یساعات شبانه روز و تمامی ایام سال می باشد.

محله ملاصدرا:

میدان وَنَک، نام میدانی در منطقه ونک واقع در شمال تهران می‌باشد که در مسیر خیابان ولیعصر قرار دارد. این میدان از سمت شرق با بزرگراه حقانی و از سمت غرب با خیابان‌های ونک، ملاصدرا و برزیل مرتبط است. از سمت شمال میدان ونک در امتداد خیابان ولیعصر به سمت پارک وی و میدان تجریش و از سمت جنوب در امتداد خیابان ولیعصر به میدان ولیعصر مرتبط می‌شود.

خط ویژه باربری ملاصدرا: 88888654

مدیریت: 09126580996  و  09128367208 و  09375750700

آدرس دفتر مرکزی: خیابان ولیعصر، بالاتر از وحید دستگردی، خیابان بابک بهرامی، پلاک 94

آیا مایل هستید مشاوران ما با شما تماس بگیرند ؟

اینجا اقدام نمایید

لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد

اتوبار جردن

شما می توانید همین حالا برای مشاوره با کارشناسان مجرب ما اقدام کنید     ۰۹۱۲۸۳۶۷۲۰۸  -   ۰۹۱۲۶۵۸۰۹۹۶  -   ۰۹۳۷۵۷۵۰۷۰۰