باربری میرداماد

باربری میرداماد

باربری میرداماد:

باربری آفریقا در منطقه میرداماد با بهترین و مجهز ترین امکانات اعم از ماشین های بزرگ ، پرسنل مجرب و با تجربه در زمینه ی بسته بندی ، جابه جایی و چیدمان ؛ آماده ی همراهی و خدمت رسانی به مشتریان  جهت حمل و نقل انواع و اقسام کالا ها به تمامی نقاط  شهر و کشور می باشد

بلوار میرداماد - خیابان شریعتی - خیابان ولیعصر - بلوار آفریقا - بزرگراه مدرس - خیابان قدوسی شمالی و جنوبی - خیابان نفت شمالی و جنوبی - خیابان شمس تبریزی شمالی و جنوبی - خیابان حصاری  - میدان مادر - خیابان  بهروز - خیابان  وزیرپور - خیابان  شاه نظری - رودبار شرقی و غربی خیابانهای اطراف میرداماد هستند.

انجام عملیات حمل و نقل مستلزم صدور بارنامه بر اساس ضوابط  و مقررات مربوطه است. کلیه ی نسخه های بارنامه های صادره توسط شرکتهای حمل و نقل و باربری الزامی بوده و تمامی مندرجات قید شده باید منطبق با مفاد قرارداد باشد.
محل بارگیری می تواند بندر، گمرک، انبار، ایستگاه راه آهن، شرکت، منزل و ... باشد که با حفظ تمامی شرایط و ضوابط حوضه فعالیت جغرافیایی شرکت باربری از نظر  صدور بارنامه باشد و همچنین لازم به ذکر است که محل تخلیه نیز می تواند تمامی موردهای گفته شده در بالا باشد با تفاوت اینکه  تخلیه باید از نظر مقررات راهنمایی و رانندگی و سایر مقررات مربوطه برای کامیون امکان پذیر باشد.
شرکت حمل و نقل آفریقا بار در تمامی شعبه ها از جمله شعبه ی باربری میرداماد ضمن رعایت تمامی قوانین و ضوابط گفته شده دارای بیمه ی حمل و نقل یا بیمه باربری بوده که در این نوع بیمه خسارت عای واد شده به کالا در اثر وقوع خطرهای احتمالی در مسیر حمل جبران می شود.
شرکت باربری یا همان بیمه گذار شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که پوشش بیمه را اخذ نموده  و متعهد به حق بیمه شده است و شرکت بیمه یا همان بیمه گر جبران خسارت احتمالی را طبق شرایط مقرر به عهده دارد.

بلوار میرداماد که خیابان میرداماد نیز نامیده می‌شود، از بلوارهای زیبا و نسبتاً عریض شهرتهران است که در محله داودیه و در منطقه ۳ شهرداری تهران واقع شده‌است. شهرت این بلوار سبب گردیده تا ساکنین تهران محلهٔ داودیه را غالباً با نام میرداماد بشناسند  .

بلوار میرداماد از سوی شرق به خیابان شریعتی (کوروش کبیر یا جاده قدیم شمیران پیشین) و از سوی غرب به خیابان ولی‌عصر (پهلوی پیشین) منتهی می‌شود. راه‌های اصلی متقاطع با این خیابان عبارتند از بزرگراه آفریقا (جردن)، بزرگراه مدرس و خیابان نفت. بلوار میرداماد در بخش شرقی خود از میدانی به نام میدان مادر (محسنی) می‌گذرد. در تقاطع بزرگراه مدرس و بلوار میرداماد بخشی از این خیابان از پلی روگذر به نام پل میرداماد می‌گذرد.

این بلوار به نام میر برهان‌الدین محمدباقر استرآبادی معروف به میرداماد، فیلسوف و فقیه دورهصفویان و از ارکان مکتب فلسفی اصفهان نام‌گذاری شده‌است. نام پیشین آن، بلوار ششم بهمن و بلوار پهلوی بوده و از جمله مسیرهایی به شمار می‌رفته که آبادی‌هایی چون چالهرز،دروس و ضرابخانه را به ده ونک متصل می‌ساخته‌است .

شعار باربری میرداماد همواره سرعت و دقت و مشتری مداری و رعایت حقوق مشتریان محترم و جلب رضایت آنها می باشد و این مهم جز با تجربه بالای پرسنل و مدیریت باربری آفریقا و همدلی با هم محقق نمی شود. اکنون ما جزو منظم ترین و حرفه ای ترین و شناخته شده ترین باربری بین مشتریان و هموطنان عزیز می باشیم.

خط ویژه: 88888654

مدیریت: 09126580996  و  09128367208 و  09375750700

آدرس دفتر مرکزی: خیابان ولیعصر، بالاتر از وحید دستگردی، خیابان بابک بهرامی، پلاک 94

آیا مایل هستید مشاوران ما با شما تماس بگیرند ؟

اینجا اقدام نمایید

لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد

اتوبار جردن

شما می توانید همین حالا برای مشاوره با کارشناسان مجرب ما اقدام کنید     ۰۹۱۲۸۳۶۷۲۰۸  -   ۰۹۱۲۶۵۸۰۹۹۶  -   ۰۹۳۷۵۷۵۰۷۰۰