باربری ولنجک

باربری ولنجک

باربری ولنجک:


حمل و نقل ضمن صورت گرفتن جابه جایی از مبدا تا مقصد رابطه ی مستقیمی با هزینه دارد که این هزینه می تواند در برگیرنده ی کرایه، ارزش زمان هدر رفته و مصرف شده و هزینه های مربوط به عوامل کیفیتی و ایمنی مانند بسته بندی و لوازم بکار برده شده برای امنیت کالاها و .... باشد.
حرفه ی شرکت باربری آفریقا حمل و نقل درون شهری و حومه، باربری برئن شهری و به طور کل حمل و نقل به تمامی نقاط کشور می باشد که شرکت باربری ولنجک که از شعبه های آفریقا بار است در راستای امنیت بالا به همراه سرعت و هزینه های معقول به صرفه می کوشد تا رضایت خاطر مشتریان را جلب  کرده و براعتماد آنها و اعتبار شرکت بیافزاید.
شرکت حمل و نقل آفریقا طی سالها سابقه و تجربه در امر باربری با دارا بودن سرویس ها و ماشین های مجهز و نوین و برگرفته از آخرین تکنولوژی روز ارایه دهنده ی تمامی خدمات ذکر شده و در نظر گرفته شده برای مشتریان می باشد.
محله ولنجک در شمال شهر تهران و در منطقه یک واقع شده است. این محله از شمال به ارتفاعات توچال ، از جنوب به محله‌های محمودیه و محله اوین ، از شرق به رودخانه ولنجک و از غرب به بلوار دانشجو محدود می‌شود. اماکن مهمی نظیر دانشگاه شهید بهشتی، سالن اجلاس سران، بام تهران، مؤسسه تحقیقات گیاه پزشکی کشور، مجموعه تنوع زیستی و ذخایر ژنتیکی ایران و... در این محله واقع شده است.
دارای ترافیک روانی می باشد و دسترسی آن از خیابان هایی مانند خیابان اصلی ولنجک ، اتوبان چمران و... می باشد.

باربری آفریقا در محله ولنجک با بهترین و مجهز ترین امکانات اعم از ماشین های روباز و رو بسته، پرسنل  با تجربه در زمینه ی بسته بندی ، جابه جایی و چیدمان ؛ آماده ی خدمت رسانی به مشتریان در منازل، ادارات، شرکت ها و تمامی ارگان ها جهت حمل و نقل انواع و اقسام کالا ها به تمامی نقاط می باشد.


خط ویژه: 88888654
مدیریت: 09126580996  و  09128367208 و  09375750700
آدرس دفتر مرکزی: خیابان ولیعصر، بالاتر از وحید دستگردی، خیابان بابک بهرامی، پلاک94

آیا مایل هستید مشاوران ما با شما تماس بگیرند ؟

اینجا اقدام نمایید

لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد

اتوبار جردن

شما می توانید همین حالا برای مشاوره با کارشناسان مجرب ما اقدام کنید     ۰۹۱۲۸۳۶۷۲۰۸  -   ۰۹۱۲۶۵۸۰۹۹۶  -   ۰۹۳۷۵۷۵۰۷۰۰