باربری ونک

باربری ونک

باربری ونک:

باربری آفریقا در منطقه ونک با سابقه ای طولانی و درخشان در امر باربری ، حمل و نقل و با حضور فعال و درخشان در استان تهران ، با داشتن مدیریتی قوی , کارشناسان زبده و پرسنلی حرفه ای در امر بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل و ادارات ، جابجایی وسایل جهت اسباب کشی منازل ، اثاث کشی ادارات و باربری تجاری به تمام نقاط  تهران و کشور با بیمه، بصورت شبانه روزی آماده ارائه ی خدمت به هموطنان عزیز می باشد.

ونک محله‌ای واقع در شمال غربی شهر تهران و غرب منطقه ۳ شهرداری می باشد. ونک محله‌ای است مدرن با ساختمان‌های بلند، برجهای تجاری و مراکز خرید متعدد که در اطراف میدان ونک، یکی از میادین مهم و اصلی تهران واقع شده‌است. میدان ونک از سمت شرق با بزرگراه حقانی ، از سمت غرب با خیابان‌های ونک، ملاصدرا و برزیل مرتبط است. از سمت شمال میدان ونک در امتداد خیابان ولیعصر به سمت پارک وی و میدان تجریش ، از سمت جنوب در امتداد خیابان ولیعصر به میدان ولیعصر مرتبط می‌شود.محله ونک کنونی در مجاورت یکی از محله‌های قدیمی و سرسبز شمال تهران به نام دِه وَنَک ساخته شده‌ است.

ونک دارای ترافیک نسبتا سنگینی بوده و دسترسی اصلی آن اکثرا از خیابان ولیعصر ، اتوبان کردستان و اتوبان حقانی ، اتوبان همت ، اتوبان نیایش می باشد.

ونک از لحاظ حمل و نقل عمومی در سر راه خط هفت اتوبوس‌های تندرو یا همان (BRT) یکی از طولانی‌ترین خطوط این سامانه است که شمالی‌ترین نقطه تهران را به جنوبی‌ترین آن متصل می‌کند، واقع شده است. دارای پایانه تاکسی به مقصد محله های مختلف تهران و حتی شهر های دیگر می باشد.

باربری ونک ، با استفاده از سیستم های مجهز آماده ارایه خدمات نوین حمل و نقلی بوده و  به صورت شبانه روزی اماده خدمت رسانی به تمام مردم می باشد . اتوبار ونک با بیمه نامه معتبر و عالی همراه با سیستم های مجهز حمل و نقلی.

خط ویژه: 88888654

مدیریت: 09126580996  و  09128367208 و  09375750700

آدرس دفتر مرکزی: خیابان ولیعصر، بالاتر از وحید دستگردی، خیابان بابک بهرامی، پلاک 94

آیا مایل هستید مشاوران ما با شما تماس بگیرند ؟

اینجا اقدام نمایید

لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد

اتوبار جردن

شما می توانید همین حالا برای مشاوره با کارشناسان مجرب ما اقدام کنید     ۰۹۱۲۸۳۶۷۲۰۸  -   ۰۹۱۲۶۵۸۰۹۹۶  -   ۰۹۳۷۵۷۵۰۷۰۰