باربری یوسف آباد

باربری یوسف آباد

باربری یوسف آباد:

محله يوسف آباد يكی از قديمی‌ترين محلات منطقه است كه شكل گيری خيابان يوسف‌آباد از جنوب به شمال سبب گسترش آن شد. به دنبال تغيير و تحولاتی كه در نظام اقتصادی ايران و به دنبال آن در ساختار كالبدی شهر تهران به وجود آمد اراضی زراعی و باغ‌های محله يوسف‌آباد به سرعت توسعه یافته و پس از مدت زمان اندكی اثری از آنها باقی نماند. اراضی يوسف آباد را ميرزا يوسف آشتياني مستوفي‌الممالك در شمال غربي دارالخلافه ناصري آباد کرد و به نام خود، يوسف‌آباد ناميد. يوسف‌آباد واجد باغ‌ها و قنات‌های بسیاری بود، برخی از باغ‌های معروف يوسف‌آباد شامل باغ كلاه فرنگی، باغ بالا، باغ اندرون و باغ بوستان بوده است. چند سال بعد، اراضي يوسف آباد تفكيك و بين كارمندان دولت تقسيم شد و محله‌اي بزرگ به وجود آمد و از باغ‌هاي سرسبز گذشته اثري باقي نماند.

محله یوسف‌آباد در راستای شمالی- جنوبی در جوار خیابان ولیعصر و بزرگراه کردستان شکل گرفته است، از این رو خیابان‌های اصلی آن به موازات این معابر و به صورت شمالی- جنوبی و کوچه‌ها و معابر فرعی با عرض نسبتا کم در راستای شرقی- غربی شکل گرفته‌اند. محدوده محله از خرده محلات یوسف آباد، جهاد، شهرک والفجر و نظامی گنجوی تشکیل شده است. قسمت‌های جنوبی محله یوسف‌آباد به دلیل موقعیت مناسب خود بافتی غالبا اداری، و قسمت‌های شمالی محدوده بافتی کاملا مسکونی دارد. بافت شهری محله متراکم بوده و کوچه‌ها و خیابان‌های آن همگی از عرض کمی برخوردارند و ترافیک همیشگی آن مشکلاتی را برای تردد اهالی به وجود آورده است. ساختمان‌های کلنگی زیادی در محدوده وجود دارند که به شکل پراکنده در حال ساخت و نوسازی است.

باربری یوسف اباد با سابقه ای طولانی و درخشان در امر باربری ، حمل و نقل و با حضور فعال و درخشان در استان تهران ، با داشتن مدیریتی قوی , کارشناسان زبده و پرسنلی حرفه ای در امر بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل و ادارات ، جابجایی وسایل جهت اسباب کشی منازل ، اثاث کشی ادارات و باربری تجاری به تمام نقاط  تهران و کشور با بیمه، بصورت شبانه روزی آماده ارائه ی خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز می باشد.

خط ویژه: 88888654

مدیریت: 09126580996  و  09128367208 و  09375750700

آدرس دفتر مرکزی: خیابان ولیعصر، بالاتر از وحید دستگردی، خیابان بابک بهرامی، پلاک 94

پرسش و پاسخ "۲" مورد

اتوبار جردن

۱۳۹۷/۱۰/۰۱ فرح

سلام هرينه باربري ازيوسف آبادبه خيابان ميرزاي شيرازي بين مطهري وعباس آباد كوچه ناهيدازطبقه اول به طبقه دوم بامحاسبه يخچال سايدودكوري كه فقط ازجلوشيشه داره وميزناهاري خوري ٦نفره ومبل راحتي ٧نفره ولباس شويي وگازچهارشعله وكمدلباس ودراورچهاركشويي وسه كارگر چقدرميشه ؟ممنون ومتشكر

اتوبار جردن

سلام، هزینه خاور ۱۷۰ وکارگر نفری ۴۰ و یخچال ساید  هر طبقه  ۱۰


اتوبار جردن

۱۳۹۶/۱۱/۰۵ محمد اکبری

سلام. خسته نباشد. هزینه ی باربری از یوسف آباد به کرج، از طبقه چهارم به همکف با محاسبه ی یخچال ساید و 3 کارگر چقدر میشه؟ و اینکه از قبل باید هماهنگ کنیم یا خیر؟ ممنون

اتوبار جردن

سلام. کارگر نفری ۳۵ ماشینم ۱۶۰ برای ۳ساعت.


آیا مایل هستید مشاوران ما با شما تماس بگیرند ؟

اینجا اقدام نمایید

لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد

اتوبار جردن

شما می توانید همین حالا برای مشاوره با کارشناسان مجرب ما اقدام کنید     ۰۹۱۲۸۳۶۷۲۰۸  -   ۰۹۱۲۶۵۸۰۹۹۶  -   ۰۹۳۷۵۷۵۰۷۰۰