باربری

 2021/01/20 

شرکت باربری و حمل و نقل جردن بار با سال ها سابقه در این امر در تمامی ساعات شبانه روز و بی وقفه در حال خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

شرکـــــت باربــــــری جـــــردن تمامی مناطق تهران و تمامی استان های ایران را تحت پوشش خود قرار داده است.


حتماً برای شما هم پیش‌آمده است که برای حمل اثاثیه منزل و یا شرکت خود، نیاز به استفاده از خدمات یک شرکت باربری مطمئن داشته باشید. شرکت‌های ارائه‌کننده خدمات باربری به این دلیل برای حمل اثاثیه شما موردتوجه خواهند بود که با اطمینان خاطر بیشتر و سرعت عمل بالاتری می‌توانند اثاثیه شما را به محل موردنظر منتقل کنند، بدون این‌که وسایل شما در طول مسیر مخدوش شده و یا دچار آسیب دیدگی شوند.
 
معنای لغوی کلمه باربری
باربری در واقع به معنای جابه‌جایی اثاثیه و وسایل، از یک نقطه‌ به‌ نقطه دیگر به‌ صورت مناسب به کار می‌رود و مهم‌ ترین قسمت در هنگام انتخاب یک شرکت باربری مناسب، چگونگی کیفیت حمل اثاثیه توسط شرکت مدنظر می‌باشد؛ زیرا باوجود وسایل شکستنی مانند وسایل چینی و شیشه‌ای در میان بارهای قابل‌حمل، شرکت باربری باید علاوه بر دارا بودن کارکنان وظیفه‌شناس، دارای وسایل و لوازم ضروری مناسب نیز جهت حمل مطمئن وسایل شما، بدون ایجاد هیچ‌گونه مشکلی باشد و بتواند کالاهای مدنظر شما را در مقصد به‌صورت صحیح و سالم تحویل بدهد.
 
ویژگی‌ های شرکت‌های باربری باکیفیت
از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که برای انتخاب یک شرکت باربری جهت حمل اثاثیه موردتوجه می‌باشد، می‌توان به این مورد اشاره کرد که شرکت باربری موردنظر در هنگام نیاز، می‌بایست دارای خدمات پاسخگویی و پشتیبانی مناسب در هنگام پیش آمدن هرگونه مشکل برای جابه‌جایی وسایل شما باشد.

هم‌ چنین کادر شرکت باربری مورد نظر شما، باید علاوه بر دارا بودن سرعت عمل، از صبر و حوصله کافی نیز جهت حمل با دقت وسایل شما برخوردار باشند تا به‌هیچ‌ عنوان مشکلی برای وسایل شکننده شما، در طول فرآیند حمل‌ونقل و جابه‌جایی رخ ندهد.

هم‌ چنین بستــــــه‌ بنــــــدی حرفه‌ای وسایل شما و چگونگی چیدمان آن در ماشین‌هایی که جهت حمل‌ونقل نظر در گرفته‌شده است، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد؛ زیرا در صورت عدم رعایت چیدمان مناسب، وسایل شما آسیب‌ دیده و عملاً دیگر قابل‌ استفاده نخواهند بود.
 
نکات مهم استفاده از خدمات باربری
در هنگام استفاده از خدمات شرکت‌های مخصوص باربری، توجه به این نکته حائز اهمیت می‌باشد که شرکت حمل بار، علاوه بر رعایت کردن کلیه نکات مهم در حمل‌ونقل اثاثیه و ، از بیمه‌ نامه و بارنامه معتبر نیز جهت حمل‌ و نقل برخوردار باشد.

هم‌ چنین کارکنان شرکت باربری باید منظم باشند و سر ساعت موردنظر در محل برای حمل بار حاضر شوند و با جابه‌جایی کالاها با دقت و امنیت بسیار مناسب، رضایت خاطر شما را برای مراجعات بعدی و استفاده از خدمات شرکت باربری مدنظر به دست بیاورند.
 
خدمات‌رسانی شرکت‌های حمل بار
در انتخاب شرکت‌های باربری علاوه بر توجه به دارا بودن تجهیزات لازم، توجه به این نکته نیز دارای اهمیت می‌باشد که شرکت مدنظر باید بتواند خدمات خود را به‌صورت شبانه‌روزی، برای کلیه نقاط درون‌شهـــــری و بیرون شهــــــری بسته به نیاز مشتریان به‌ خوبی ارائه دهد.

هم‌ چنین در ارسال خدمات به نقاط برون‌شهری، اپراتورهای شرکت باربری مدنظر شما موظف هستند تا شما را از چگونگی فرآیند حمل بار و نحوه ارسال آن به مقصد مطلع کنند تا هیچ‌گونه نگرانی از بابت، تحویل بار خود به نقطه موردنظر در مقصد به صورت صحیح و سالم نداشته باشید.


شرایط استفاده از بیمه باربری
 پس از این‌که شرکت حمل بار خود را انتخاب کردید، حتماً باید به چگونگی خدمات بیمه‌ای شرکت مدنظر در صورت بروز مشکل برای وسایل خود مطلع شوید. تا در صورت ایجاد ضرر و زیان بتوانید خسارات و صدمات وارده را با استفاده از خدمات پوشش بیمه‌ای شرکت حمل بار مدنظر خود به‌طور کامل جبران کنید.
 
انواع بیمه‌ نامه خدمات حمل بار
با توجه به شرایط استفاده از خدمات بیمه‌ای شرکت‌های حمل بار، شرکت بیمه‌گذار موظف است تا ضرر و زیان صدمات ناشی از صدمات وارده به کالا و ضررهای جانبی را به‌صورت کامل جبران کند. همچنین از انواع بیمه‌هایی که برای باربری وجود دارد می‌توان به بیمه حمل‌ونقل داخلی، بیمه حمل‌ونقل وارداتی، بیمه حمل‌ونقل صادراتی و بیمه حمل‌ونقل دریایی اشاره کرد؛ که هرکدام از این پوشش‌ها، بنا بر تعهدات بیمه‌گذار و سقف خدمات پوشش دهی ارائه‌شده توسط شرکت بیمه گذار، می تواند به وسیله شرکت‌های حمل بار مختلف، جهت بیمه بار و وسایل نقلیه مورداستفاده قرار بگیرد.

چرا از بيمه باربري استفاده کنیم؟
پیشرفت کارحمل و نقل موجب افزایش ریسک در حمل و نقل و کار باربری میشود. زمانی که به باربری به عنوان شغلی حرفه ای نگاه میکنید، یک شرکت حمل و نقل نیاز به اطمینان از شرایط کاری خود دارد. با بیمه کردن از ریسک حمل و نقل کم میشود و امنیت سرمایۀ شرکت باربری و کارفرما حفظ خواهد شد.

ویژگیهای یک شرکت باربری خوب
یک شرکت حمل و نقل خوب باید چه خصوصیاتی داشته باشد تا بتواند رضایت مشتریان را جلب کند؟
پیگیری دائمی شرایط و وضعیت کار برای جلب رضایت مشتری و اطمینان از انجام دقیق و کامل خدمات
انجام دقیق و با احتیاط عمل حمل و نقل و بسته بندی کالاها
چیدن درست لوازم و وسیله ها در زمان چینش و جا به جا شدن لوازم.
استقبال از نظرات و انتقادات مشتریان و جلب رضایت آنها

در حرفۀ باربری افراد باید صادق و درستکار باشند. اطمینان از سلامت اخلاقی کارکنان موجب امنیت و اعتماد مشتریان میشود.


امکانات موردنیاز برای بسته‌بندی وسایل
برای این‌که وسایل موردنیاز شما بتوانند از امنیت بیشتری، در هنگام انتقال در فرآیند باربری برخوردار باشند. باید آن‌ها را در جعبه‌های متناسب در اندازه‌های مختلف، بسته‌بندی کرده و درب آن‌ها را با نوارچسب یا یک طناب محکم به‌صورت کامل ببندید؛ زیرا در صورت باز بودن درب کارتن‌ها، وسایل شما در حین جابجایی مخدوش شده و به‌شدت آسیب خواهند دید.
همچنین با استفاده از انواع پلاستیک‌های حباب‌دار یا وسایلی مانند روزنامه و کاغذ، در بین وسایل مورد بسته‌ بندی به‌ عنوان ضربه‌ گیر، می‌توانید مانع از برخورد وسایل با یکدیگر شده و در صورت قرار گرفتن کارتن‌ها روی یکدیگر و وارد شدن فشار، مانع از آسیب دیدن آن‌ها شوید.
هم‌ چنین توجه داشته باشید که بسته‌ بندی وسایل، برای حمل فواصل کوتاه درون‌ شهری با حمل اثاثیه در فرآیند حمل بار به‌صورت برون‌شهری، کاملاً متفاوت می‌باشد و نیاز به بسته‌ بندی‌های محکم‌ تری در حمل بار به‌صورت برون‌شهری، برای حفظ امنیت بیشتر وسایل شما وجود خواهد داشت.

شرکت باربـــــری جـــــردن از زمان شروع فعالیت به دنبال جلب رضایت مشتریان خود بوده.و تللاش خود را میکند با کادر حرفه ای خود بهترین و بی نقص ترین خدمات را در زمینه حمل و نقل  به هم میهنان اعطا نماید.

شما می توانید همین حالا برای مشاوره با کارشناسان مجرب ما اقدام کنید

   09128367208  -   09126580996  -   09375750700

 


اتوبار جردن

شما می توانید همین حالا برای مشاوره با کارشناسان مجرب ما اقدام کنید     ۰۹۱۲۸۳۶۷۲۰۸  -   ۰۹۱۲۶۵۸۰۹۹۶  -   ۰۹۳۷۵۷۵۰۷۰۰